Autor: Aleksandra Polewska, Luty 2014 , 192 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3582 osób

Zobacz promocję nowość!

-72% na ebooka Kołysanka z Auschwitz. Do końca dnia (17.01.2021) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Co łączy św. Helenę z Indianą Jones? Czy szczątki trzech królów rzeczywiście spoczywają w Kolonii? W jakich okolicznościach człowiek może zamienić się w słup soli? Czy Atlantyda mogła zniknąć przez Mojżesza? Od czego spłonęły Sodoma i Gomora? e="text-align: justify;"> Czy Arka Przymierza może być ukryta w Polsce? Co robiła Agata Christie w mieście Abrahama? Kim była żona św. Piotra? Niektórzy twierdzą, że wiele historii opisanych w Biblii jest tylko wytworem ludzkiej wyobraźni. Naukowcy starają się dowieść, że wydarzyły się naprawdę... nawet te najbardziej fantastyczne. Ebook porusza temat tropach. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: biblijnych. Jeśli interesuje Cię: tajemnic, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Archeologia w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to zdarzenia. Jeśli szukasz ebooków o: opisane, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Biblii.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3582 osób
ISBN 9788375695144. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Na tropach biblijnych tajemnic. Archeologia a zdarzenia opisane w Biblii Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany