Autor: Carol Armstrong, Lisa Morrow, Marzec 2020 , 440 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 18619 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Finansowanie startupów. Poradnik przedsiębiorcy. Do końca dnia (29.06.2022) za 79,20 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W książce starannie omówiono, uporządkowano i usystematyzowano bardzo szeroką i zróżnicowaną wiedzę tworzącą przedmiot neuropsychologii medycznej. Czytelnicy znajdą w publikacji aktualne i nowatorskie wiadomości umożliwiające zrozumienie różnych chorób i zaburzeń oraz ich skutków neuropsychologicznych oraz ważne dane bibliograficzne zachęcające do dalszych poszukiwań. Tom II Problem y dotyczące starzenia: demencja, zaburzenia ruchowe Choroby o podłożu immunologicznym: SM, zespół Guillaina-Barrégo, choroby autoimmunologiczne i reumatyczne Neurologiczne i poznawcze konsekwencje zakażenia wirusem HIV-1, Zespół Sj?grena, fibromialgia i zespół przewlekłego zmęczenia Choroby endokrynologiczne: cukrzyca typu 1 i 2, zaburzenia hormonalne, pourazowe zaburzenia stresowe (PTSD) Choroby metaboliczne: encefalopatia wątrobowa, zaburzenia wywołane przez czynniki toksyczne, choroby mitochondrialne Współczesne podejścia do rehabilitacji poznawczej, zaburzenia sensoryczne Publikacja zainteresuje z pewnością neuropsychologów, neurologów, psychologów i psychiatrów. Będzie również przydatnym podręcznikiem dla studentów psychologii, pedagogiki, logopedii, neurologopedii oraz medycyny. Redakcja naukowa wydania polskiego: dr hab. Michał Harciarek, prof. UG. Tłumaczenie z języka angielskiego: dr Barbara Mroziak. Ebook porusza temat Neuropsychologia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: medyczna.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 18619 osób
ISBN 978-83-200-4722-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Neuropsychologia medyczna tom 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany