Autor: Ziemiec Krzysztof, Sierpień 2020 , 208 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 450 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PSYCHOSKOK [historia -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Krzysztof Ziemiec, gwiazda telewizji, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów (aktualnie Wiadomości TVP1), a równocześnie człowiek niezwykle doświadczony przez los, przygotował książkę, która ma szanse stać się bestsellerem wydawniczym! Ogromna popularność, wielkie emocje i duże kontrowersje, jakie towarzyszyły jego autorskiemu programowi Niepokonani, w którym znane posta cie po raz pierwszy odkrywały dramatyczne wydarzenia ze swojego życia, sprawiły, że Autor postanowił opisać te historie, a także kulisy ich poznania. Bohaterami książki Niepokonani Krzysztofa Ziemca są: - Monika Kuszyńska (była wokalistka Varius Manx) - ojciec Kamili Skolimowskiej i zarazem jej trener (Kamila zmarła w czasie zawodów) - Kuba Błaszczykowski (był świadkiem zamordowania matki przez ojca) - Eleni (anioł, który stracił córkę w wyniku morderstwa) - Jasiek Mela (najmłodszy zdobywca dwóch biegunów) - Jacek Olszewski (mąż Agaty Mróz) - Radosław Pazura (doznał ciężkich obrażeń w wypadku) - Jerzy Stuhr (wygrał z chorobą nowotworową) - Henryk Gołębiewski (pokonał raka i walczy z alkoholizmem) - Tomasz Osuch (założyciel Fundacji Spełnionych Marzeń - Ewa Błaszczyk (jej córka pozostaje w śpiączce) - Kazimierz Szałata (jego niepełnosprawna córeczka zginęła w wypadku drogowym) Ebook porusza temat Niepokonani.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 450 osób
ISBN 978-8-3756-9411-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Niepokonani Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany