Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Opiekunka. Do końca dnia (26.01.2022) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Każdy twój ruch w sieci jest monitorowany i zapisywany, a twoja prywatność nieustannie zagrożona. Potężne korporacje oraz rządy chcą wiedzieć, co robisz, i odpowiednio to wykorzystać. Prywatność to dziś luksus, na który niewielu z nas może sobi e pozwolić. Kevin Mitnick uczy sztuki bycia niewidzialnym w sieci, dzięki której będziesz mógł chronić siebie i swoje rodziny. Stwórz odporne na złamanie hasło Dowiedz się, czego nie należy robić na biurowym komputerze, drukarce czy innym urządzeniu firmowym Naucz się rozpoznawać zainfekowane e-maile i ataki phishingowe Zabezpiecz dostęp do swojego komputera, telefonu, routera, a nawet drukarki Naucz się bezpiecznie korzystać z otwartych sieci Wi-Fi w miejscach publicznych Skorzystaj z zaawansowanych technik umożliwiających zachowanie maksymalnej anonimowości w sieci Ebook porusza temat Niewidzialny. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Sztuka. Jeśli interesuje Cię: zacierania, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: śladów w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2576 osób
ISBN 978-83-8103-006-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Niewidzialny w Sieci. Sztuka zacierania śladów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany