Autor: , Styczeń 2012 , 200 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12468 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki HISTORIA / -35%, -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

O wybitnych naukowcach, politykach, artystach i przedsiębiorcach często można przeczytać w miesięczniku Focus. W tej książce znajdziecie najciekawsze opowieści o kilkunastu niezwykłych osobach, które zasłynęły z wybitnych dokonań, miały ogromny wpływ na rozwój ludzkości i stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń. To fascynujące historie o ich życiu, pracy, pasji, twórczości i drogi, jaką pr zebyli, zanim trafili do panteonu wielkich. Z tej książki dowiecie się: Dlaczego Walt Disney był nieszczęśliwy? Czy pan McDonald istaniał naprawdę? Kto zarabia 200 zł na sekundę? Kim była czarownica z Wall Street? Ebook porusza temat Niezwykłe. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: biografie. Jeśli interesuje Cię: Poznać, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zrozumieć w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to człowieka.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -11%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12468 osób
ISBN 9788377782309. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Niezwykłe biografie. Poznać i zrozumieć człowieka Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany