Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki VOCATIO [-40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zabiję troje nieznajomych. A wy będziecie wiedzieli, że to ja. Tym sposobem wszyscy będziemy połączeni. Na zawsze. Kiedy nastoletni Will mówi o tym, że zostanie seryjnym mordercą, przyjaciele traktują to jako żart: niepoważne przechwałki na koniec gorącego lata, młodzieńczą fantazję, wakacyjne wygłupy. Ale Adeline nie może się oprzeć wrażeniu, że za tymi słowami kryje się coś złowieszczego. Piętnaście lat później Adeline wraca do Blythe na spotkanie dawnej paczki - tyle że Will się na nim nie zjawia. Wspominając dawne czasy, rozmawiają także o zabójczych planach przyjaciela. Nie jest im jednak do śmiechu, kiedy odkrywają, że w okolicy zmarły niedawno dwie osoby, a okoliczności ich śmierci wydają się znajome. Tylko oni wiedzą, że są dokładnie takie, jak opisał to niegdyś Will. Gdy grupa dawnych przyjaciół próbuje odnaleźć Willa, dociera do nich, że ten wciąga ich w niebezpieczną grę nawiązującą do jednej z zabaw z wakacji sprzed lat. Tyle że tym razem stawką jest ich życie... Trzymający w napięciu thriller psychologiczny, idealny dla fanów Ruth Ware i Alex Marwood.   Ebook porusza temat dowiesz.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -18%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:

Inne ebooki w kategorii Kryminał

Ebook W linii prostej. Kryminalna seria o komisarzu Dixonie

Jake Fayter odpadł od skały i runął w dół z wysokości kilkudziesięciu metrów. Jego śmierć stanowiła zagadkę, której do tej pory nikt nie rozwikłał. Był świetnym wspinaczem, kt&o...
Ebook Dobra dziewczyna. Morderstwa na Ostermalmie

Bestsellerowy cykl o morderstwach popełnianych w różnych dzielnicach Sztokholmu, autorstwa znanego scenarzysty, m.in. serialu o inspektorze Wallanderze. Jesienny Sztokholm, ulice powoli zasypuje śn...
Ebook Ekspozycja. Seria z komisarzem Forstem. Tom 1

Nieuchwytny zabójca.Mroczna tajemnica z przeszłości.Zaskakujący finał. Termin "ekspozycja" ma przynajmniej pięć znaczeń. Podobnie wieloznaczny jest każdy krok mordercy.Pewnego ranka...
Ebook Jedyne wyjście

Ginie kobieta. Wszyscy uznają, że uciekła z domu. Ale czy młode kobiety tak po prostu pozostawiają swoje dzieci? Młody mężczyzna zostaje porwany. Jest przetrzymywany w ciemnej piwnicy. Jego ojciec...
Ebook Lęk pierwotny

Czy można umrzeć ze strachu? Agent Pender w pościgu za najbardziej przerażającym psychopatą od czasów Hannibala Lectera. Czy potrafisz stawić czoła swoim największym koszmarom? A jeśli istnieje kto...
Ebook List z powstania

Kiedy wciąż czujesz przeszłość za plecami, kiedy całymi latami skrada się ona za tobą jak zamaskowany zabójca - nigdy nie odnajdziesz spokoju. Możesz tylko uparcie szukać odpowiedzi, by cię ostatecz...

ISBN 978-83-8053-416-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Nigdy się nie dowiesz Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany