Autor: Bartłomiej Matysiak, Czerwiec 2015 , 34 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 727 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Odkryj psychologię na nowo!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

 Zgodnie z ustawą o odpadach z 14 grudnia 2012 r. dotychczasowe procesy odzysku odpadów  R14 i R15 muszą być zastąpione procesami R3, R5, R11 i R12. Konieczne więc było przygotowanie nowego rozporządzenia w tej sprawie. W e-booku zostały opisane zmiany, jakie czekają przedsiebiorców, kt&oacut e;rzy będą chcieli poddać odzyskowi odpady poza instalacajmi i urządzeniami. Nowe przepisy zaczną obowiazywać już w styczniu 2016 r. Ebook porusza temat procesy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: odzysku. Jeśli interesuje Cię: odpadów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: instalacjami w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to urządzeniami.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 727 osób
ISBN 978-8-3269-4014-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Nowe procesy odzysku odpadów poza instalacjami i urządzeniami Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany