Autor: Toby Segaran, Wrzesień 2014 , 328 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5936 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Najpiękniejsze ferraty. Dolomity. Marmolada. Sassolungo. Sella. Sciliar. Catinaccio. Latemar. Do końca dnia (01.12.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wykorzystaj dane z sieci do własnych potrzeb! Internet to nic innego jak gigantyczny zbiór danych. Każdy, kto znajdzie sposób na ich umiejętne wykorzystanie, ma szansę zbudować aplikację, która odniesie światowy sukces. Serwisy randkowe, portale społecznościowe, porównywarki cen — to tylko drobna część serwisów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu nowej usługi. Jak analizować dane i wyciągnąć wnioski? Na wiele podobnych pytań odpowiada ta jedyna w swoim rodzaju Ebook. W trakcie lektury poznasz najlepsze sposoby filtrowania danych, tworzenia rekomendacji, wykrywania grup oraz wyszukiwania i klasyfikowania. Na kolejnych stronach znajdziesz bogaty zbiór informacji poświęconych algorytmom analizującym dane. Ponadto będziesz mieć możliwość zapoznania się z różnymi sposobami optymalizacji, modelowania przy użyciu drzew decyzyjnych oraz tworzenia modeli cenowych. Ebook ta w rękach wprawnego programisty może stanowić niesamowite narzędzie. Otwiera wrota do świata pełnego danych i zależności pomiędzy nimi! Dzięki tej książce: poznasz najlepsze i najskuteczniejsze algorytmy do analizy danych zbudujesz model cen nauczysz się korzystać z drzew decyzyjnych zastosujesz dane z sieci do budowy nowych usług Wyciągnij właściwe wnioski z posiadanych danych!   „Brawo! Nic lepszego nie przychodzi mi na myśl w przypadku programisty, który zaczyna dopiero przygodę z opisanymi w książce algorytmami i metodami. Sam (jako stary »wyjadacz« od sztucznej inteligencji) sięgnąłbym po nią w pierwszej kolejności, żeby odświeżyć swoją znajomość szczegółów.” Dan Russell, główny specjalista ds. technologii, firma Google „W książce Toby’ego w znakomity sposób dokonano rozbicia złożonego zagadnienia dotyczącego algorytmów uczenia maszynowego na praktyczne i łatwe do zrozumienia przykłady, które mogą być bezpośrednio używane do analizowania interakcji społecznościowej w obecnym internecie. Jeśli ta Ebook trafiła w moje ręce dwa lata wcześniej, zaoszczędziłbym mój cenny czas, gdy podążałem bezowocnymi ścieżkami.” Tim Wolters, szef ds. technologii, firma Collective Intellect Ebook porusza temat usługi. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Przewodnik. Jeśli interesuje Cię: analizie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zbiorów w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to danych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5936 osób
ISBN 978-83-246-9298-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Nowe usługi 2.0. Przewodnik po analizie zbiorów danych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany