Jeśli zarabiać pieniądze to w elastyczny, bezpieczny i stabilny sposób. Nieruchomości mają cechy, które sprawiają, że są predystynowane do bycia najlepszym materiałem do inwestowania w długim terminie i na wielką skalę. Autor udowodnił swoją wiedzę bardzo wcześnie. Jak? Twierdząco odpowiadając na pytanie "Jak szybko zarobić pierwszy milion?".

Opinie:

"W książce przedstawione są podstawy skutecznego inwestowania w nieruchomości,podejście do finansów dobrze wprowadza gdyż ludzie zarabiając większe kwoty na początku gubią się. Zawiera też praktyczne wskazówki dla własnych działań jak bez kosztów zbudować zespół oraz przybliżyć się do zarabiania na nieruchomościach." - Krzysiek

"Książka zaczyna się motywującą historią samego autora. Już w wieku 23 lat porzucił pracę w sprzedaży w dużej firmie z branży spożywczej i postanowił utrzymywać się z nieruchomości. Jego pierwsza transakcja mieszkaniowa to 30 tysięcy zysku z zainwestowanych 30 tysięcy złotych w 4 miesiące. Czyli stopa zwrotu 300% rocznie. Dużo ? Dla ludzi przywiązanych do etatu i lokat – kosmos. Dla ludzi żyjących z własnego biznesu i rozumiejących jego zasady – normalka." - Umysł Milionera

Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Odkryj jogiczny styl życia [do -60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Co da Ci ta Ebook? - Kreatywne modele finansowania przy niewielkim kapitale - Praktyczne wskazówki jak zacząć inwestować w nieruchomości - Sprawdzone strategie w co i jak inwestować  - Dźwignie, które pozwolą generować większe zyski   Czego się z n iej nauczysz? - Jak znaleźć okazję lub wykreować jej potencjał - Jak stworzyć biznes oparty na nieruchomościach - Jak zwiększyć wartość nieruchomości - Jak zarabiać więcej na inwestowaniu.   Daniel Siwiec Wierzy, że w życiu nie ma przypadków, i nie wierzy w szczęście, więc pierwszy milion postanowił zarobić. Dokonał tego, mając 26 lat. Swoimi ideami potrafi zarazić innych. Jego największym kapitałem jest umiejętność dostrzegania rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Obecnie deweloper realizujący głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Uzależniony od adrenaliny i przełamywania własnych barier. Chętnie dzieli się doświadczeniami, dlatego powie Ci, czym są różnego rodzaju dźwignie oraz jak ich używać do zwiększania zysku. Przekona Cię także, że mając nawet niewielki kapitał, możesz rozpocząć wielotysięczne inwestycje. Pokaże Ci też nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwolą na osiągnięcie szybkiego zysku. Ebook porusza temat Nowoczesny. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Inwestor.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-8-3946-4591-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Nowoczesny Inwestor Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany