Autor: O.MATEO, Maj 2019 , 24 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3072 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Przekraczaj granice rzeczywistości / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

*** KSIĄŻKA  / PORADNIK / MINI-KURS - W FORMIE EBOOKA  ( 24 ) STRONY TAJNEJ WIEDZY NOWEGO MILIONERA   Prezentuje EBOOKA w temacie: Dlaczego z roku na rok jest coraz więcej milionerów, oni też posiadają taką wiedzę jaką Tobie prezentuje Pragniesz zostać majętnym?, Po przejściu 10-zadaniowego MINI-KURSU sam zobaczysz jak zmieni się Twoje życie Bogactwo, Pieniądze, ale najważniejsze umiejętnie z nich korzystać   MINI-KURS, o temacie przyszłego milionera, polega na zgromadzeniu wiedzy z biografii najbogatszych ludzi na ziemi i utworzenia zadań dla Ciebie, dlatego to pewność że osiągniesz wymarzony sukces, nie tylko w majątku ale w każdej dyscyplinie   Otrzymujesz jedno zadanie na 1 dzień Kurs trwa 10 dni Teraz wiesz że warto, życie masz tylko jedno   EBOOK czyli forma książki którą otrzymasz, zostanie Ci dostarczona ekspresowo w formacie .pdf To najwygodniejsza forma by mieć zawsze przy sobie ( smartphone, tablet, komputer)     MINI-KURS, czyli  prócz " zwykłego czytania " otrzymujesz listę zadań które musisz wykonać  żeby zostać  MISTRZEM   W EBOOKU będzie czekać na Ciebie ogromna wiedza + 10 zadań, po jednym na każdy dzień   Wiedza + systematyczność w wykonywaniu 10 zadań = 100% sukcesu Otrzymujesz GWARANCJĘ że ta wiedza zmieni Twoje życie o 100% MINI-KURS czyli kurs przez który musisz przejść żeby zostać milionerem   NOWY MILIONER 1. Wytrwałość w osiąganiu sukcesu 2. Sen i czynności dla każdego milionera 3. Jak podzielić swój czas 4. System zarządzania czasem 50-10 50-30 5. Zdrowe odżywianie 6. Sport 7. Przeszkoda na drodze do sukcesu ( toksyczni ludzie ) 8. … 9. Wykorzystanie osób trzecich do osiągnięcia swojego celu ( Fair Play ) 10. Odpoczynek Numer ISBN: 978-83-953666-1-1 Ebook porusza temat MILIONER.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3072 osób
ISBN 978-83-953666-1-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: NOWY MILIONER Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany