Autor: Łukasz "Keczup" Wiśniewski, Grudzień 2019 , 102 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 706 osób

Zobacz promocję nowość!

Get CrazyTalk Animator 3 PRO, CrazyTalk 8 Standard, and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poniższy nieoficjalny poradnik do gry Obduction to zbiór istotnych uwag i wskazówek pomocnych w trakcie rozgrywki. Najważniejszym punktem poradnika jest szczegółowa solucja gry w której opisano kolejne kroki i rozwiązania poszczególnych zagadek. Istotnym elementem solucji są ilustracje, które ułatwiają nawigację w treści poradnika i wskazują na najważniejsze elementy otoczenia. Poza solucją, w poradniku znajdziesz również szereg treści poświęconych podstawowym mechanikom rozgrywki oraz rozdział "porady ogólne" stanowiący zbiór najważniejszych wskazówek dotyczących gry. Poradnik wyjaśnia i opisuje wszystkie trofea i osiągnięcia dostępne w grze wraz ze wskazówkami jak je zdobyć. Osobne rozdziały poświęcono sterowaniu i wymaganiom sprzętowym. Obduction to pierwszoosobowa gra przygodowa stworzona w duchu kultowej serii Myst. Rozgrywka koncentruje się na eksploracji tajemniczej planety oraz rozwiązywaniu zagadek o różnym stopniu skomplikowania, które mają przybliżyć nas do ucieczki z nieznanego miejsca. Warstwę fabularną gry poznajemy poprzez kontakt z postaciami niezależnymi, rozwiązywanie zagadek i odczytywanie rozmieszczonych po całej planecie notatek. Poradnik do gry Obduction zawiera: Szczegółową, bogatą w ilustrację solucję gry ze wskazaniem kolejności działań i rozwiązań dla wszystkich zagadek w grze; Treści objaśniające mechanikę rozgrywki; Rozdział "Porady ogólne" stanowiący zbiór najistotniejszych porad i wskazówek dotyczących gry; Informacje dotyczące wymagań sprzętowych i sterowania; Opis wszystkich trofeów i osiągnięć w grze ze wskazówkami ułatwiającymi ich zdobycie. Oznaczenia w poradniku: Kolorem niebieskim zostały oznaczone wszystkie elementy interaktywne; Kolorem zielonym zostały oznaczone wszystkie hologramy; Kolorem czerwonym zostały zaznaczone wszelkie wzmianki o postaciach niezależnych; Nazwy lokacji i ważne ważne wskazówki zostały pogrubione. Poradnik do gry Obduction zawiera szczegółowy i bogato ilustrowany opis przejścia gry. Znajdziesz w nim dokładny opis wszystkich przygotowanych przez twórców zagadek, a także praktyczne porady, które ułatwią ci eksploracje fantastycznego świata. Obduction - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Zbadaj okolicę (Opis przejścia) Włącz generator (Opis przejścia) Promień Mofangów i dom Farley (Opis przejścia) Porady ogólne (Podstawy) Kaptar (Opis przejścia) Wysypisko i Dom Burmistrza (Opis przejścia) Mechanika rozgrywki (Podstawy) Winda i drzewo (Opis przejścia) Ruiny Kaptar, skróty i sypialnia Farley (Opis przejścia) Mosty Villeinów (Opis przejścia) Ebook porusza temat Obduction. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 706 osób
ISBN 978-83-8060-438-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Obduction - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany