Autor: Marta Pawlak, Listopad 2012 , 42 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 571 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka. Do końca dnia (06.06.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Korzyści Dzięki przedstawieniu tematyki obowiązków przedsiębiorstw wodociągowo kanalizacyjnych na tle obowiązujących przepisów publikacja pozwoli Państwu: - zweryfikować dostępne formy działalności przedsiębiorstw wod.- kan., - uniknąć nieprawidłowości w procesie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków, - spełnić wymogi stawiane przedsiębiorstwom wodociągowo kanalizacyjnym. UWAGA! Publikacja zawiera wzór wniosku o zezwolenie na prowadzenie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Ebook porusza temat Obowiązki. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przedsiębiorstw. Jeśli interesuje Cię: wodociągowo, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: kanalizacyjnych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 571 osób
ISBN 9788375371239. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo- kanalizacyjnych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany