Autor: Praca zbiorowa, Wrzesień 2014 , 12 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 297 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Dobre relacje - klucz do sukcesu. Jak współcześnie zjednywać sobie ludzi. Do końca dnia (08.12.2019) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Biuletyn "Ochrona środowiska w praktyce" To nowy miesięcznik, który regularnie będzie informował Cię o nowych przepisach o ochronie środowiska i ich pozytywnych lub negatywnych skutkach wpływających na Twoją pracę. Dowiesz się z niego m.in.: Jak wyliczyć opłatę produktową, aby nie mógł jej zakwes tionować inspektor ochrony środowiska? Czego może domagać się inspektor ochrony środowiska? Jak bronić się przed odpowiedzialnością za nie swoje odpady? Jak właściwie utylizować odpady niebezpieczne? Jak precyzyjnie określić koszty, które będzie musiała ponieść Twoja firma, wdrażając normę ISO 14001? Jak skutecznie odwołać się od niekorzystnej dla Ciebie decyzji urzędnika? Co robić, by nie dostać się na listę firm najczęściej kontrolowanych przez GIOŚ? Jak zdobyć pozwolenie zintegrowane? Informacje w „Ochronie środowiska w praktyce” są tak przygotowane, aby można było je od razu wykorzystać w codziennej pracy. W przeciwieństwie do innych publikacji nie będziesz musiał mozolnie wertować każdego artykułu, by znaleźć w nim sedno omawianego problemu. Wskazówki ekspertów oraz pytania Czytelników i udzielone na łamach biuletynu odpowiedzi specjalistów pomogą Ci uniknąć kar za nieprzestrzeganie przepisów o ochronie środowiska. Ebook porusza temat Ochrona. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: środowiska. Jeśli interesuje Cię: praktyce, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wydanie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to lipiec.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 297 osób
ISBN 1896-5474. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Ochrona środowiska w praktyce, wydanie lipiec 2014 r Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany