Autor: Arkadiusz Szuba, Grudzień 2018 , 161 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1389 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Virtual Teams For Dummies, Excel 2019 All-in-One For Dummies and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Autor książki Arkadiusz Szuba zajmuje się prowadzaniem treningów personalnych, szkoleń oraz jest wykładowcą przyszłych trenerów w Teb Edukacja.   Gdy zaczynał trenować nie wiedział o treningu praktycznie nic. Obecnie dzięki odbytym szkoleniom, kursom i warsztatom posiada odpowiednią wiedzę na temat tego jak poprawiać swoją sylwetkę, a przy okazji być bardziej sprawniejszy.    Zaczynając trening możesz ustrzec się wielu błędów początkujących. Cała branża fitness mocno się rozwija. W szybkim tempie powstają nowe siłownie, widać duże zainteresowanie wśród nowych osób, które jeszcze nie mają doświadczenia i nie wiedzą, od czego zacząć. Ebook ta powstała z myślą o wszystkich osobach rozpoczynających ćwiczenia.    Dowiesz się między innymi co należy zrobić przed rozpoczęciem ćwiczeń i na co zwrócić uwagę, by trening był maksymalnie bezpieczny i dał ci maksimum korzyści.   Spis treści:   Rozdział I. Przed przystąpieniem do ćwiczeń Podstawowe pojęcia Jakie badania należy wykonać? Podstawowe grupy mięśniowe i ich funkcje Główne ograniczenia rozwoju mięśni to: Typy budowy ciała męskiej i kobiecej Prawidłowa postawa Jak prawidłowo oddychać? Wady postawy Rozdział II. Zaczynamy trening Określ swój cel treningu Miejsce treningu Dlaczego warto trenować niezależnie od wieku? Dlaczego warto wybierać trening z obciążeniem? Fundamentalne zasady podczas trenowania Schemat treningu Pierwszy dzień na siłowni Dlaczego warto ćwiczyć naturalnie? Gdzie ćwiczyć w domu czy na siłowni? Co możemy osiągnąć trenując w domu? Twoja własna siłownia domowa Kilka słów o motywacji bez motywacji… Rozdział III. Rozgrzewka, rozciąganie, cardio, metody treningowe Założenia Rozgrzewki Rozciąganie, mobilność i elastyczność Porównanie treningów cardio Metody treningowe Rozdział IV. Podstawowe ćwiczenia w domu i na siłowni Podstawowe ćwiczenia w domu Podstawowe ćwiczenia na siłowni Rozdział V. Wszystko na temat planów treningowych Różnica w planie treningowym dla kobiet, mężczyzn Jaki plan treningowy wybrać i ile razy w tygodniu trenować? Co dla osoby początkującej? Przykładowy zestaw ćwiczeń Przykładowy plan ćwiczeń dla początkujących Przykładowy plan ćwiczeń dla początkujących z obciążeniem Rozdział VI. Jak się zregenerować? Regeneracja w pigułce Odpowiednie odżywianie Jakie suplementy warto stosować? Prawidłowy sen, czyli jak się wsypać? Jak sobie radzić z zakwasami? Jak efektywnie wypoczywać?   Ebook porusza temat zacząć. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: trening.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -31%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1389 osób
ISBN 978-83-8119-471-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Od czego zacząć trening Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany