Autor: Agnieszka Michalska-Rechowicz, Styczeń 1970 , 224 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9884 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka bezdroza.pl. Do końca dnia (08.08.2022) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

KIEDY POZWALASZ SOBIE NA ODPOCZYNEK, POZWALASZ SOBIE NA DOBRE ŻYCIE... Każdy z nas pragnie dla siebie dobrego życia ... chce żyć w zdrowiu, doświadczać miłości, odnosić sukcesy. Dlatego może z tak dużą determinacją, a czasem nawet wbrew sobie idziemy po to dobro - zmęczeni, zestresowani, przepracowani. Myślimy, że tak trzeba i że to normalne. Zakładamy, że bycie zajętym odzwierciedla naszą siłę, nasz charakter albo status społeczny. Kiedy jesteśmy zajęci, czujemy się potrzebni i ważni. W efekcie żyjemy w trybie "non stop", umniejszając wartość przerw, regeneracji i spokoju. Czy droga do dobrego życia ma tak wyglądać? I czy w ogóle w taki sposób je osiągniemy? Dobre życie oznacza pełnię wszystkiego - to zarówno szybkość, jak i powolność; praca i odpoczywanie. Jeśli chcesz zwolnić lub odpocząć - sięgnij po tę książkę. Chciałabym, aby ta Ebook przyniosła Ci: wiedzę o swoim odpoczywaniu - czyli świadomość, czym ono dla Ciebie jest, co przełoży się z kolei na to, co chcesz robić dalej inspiracje, co zmienić, aby lepiej odpoczywać - czyli podpowiedzi, jak odkryć swój unikalny klucz do strategicznego odpoczynku, który przyniesie Ci to, czego poszukujesz ukojenie bólu lub dyskomfortu, którego doświadczasz w zmęczeniu - czyli sugestie do takiego rozmawiania ze sobą, które przyniesie akceptację i życzliwość wobec własnej kruchości i wrażliwości W świecie uzależnionym od szybkości powolność jest supermocą. Odpoczywanie zaś stanowi kluczową część spowalniania. Ebook Agnieszki jest idealnym przewodnikiem, który pomoże Ci rozpocząć własną rewolucję w dziedzinie odpoczynku! Carl Honore, autor Pochwały powolności, Bez pośpiechu, Pod presją i Siły wieku Ebook porusza temat Odpocznij. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: życiowych. Jeśli interesuje Cię: lekcji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zabieganych w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to przepracowanych. Jeśli szukasz ebooków o: zestresowanych, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9884 osób
ISBN 978-83-283-9279-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Odpocznij. 5 życiowych lekcji dla zabieganych, przepracowanych i zestresowanych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany