Autor: Debbie Ford, Maj 2013 , 240 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10163 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biograficzne ebooki / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj zasady, które wyprowadzą cię z częstej pułapki lęku i braku poczucia bezpieczeństwa i poprowadzą ku sile, mocy i wolności, jaką daje odwaga, która zawsze jest w tobie. Naucz się kochać siebie swoją historię, wady, obawy, słabości i lęki. Stań się wojowniczką miłości. Zawalcz o siebie i stań w obronie tego, kim jesteś i kim pragniesz zostać. Kiedy to zrobisz, zauważysz, że to, co cię b lokuje i osłabia, to nic innego jak tylko iluzje z przeszłości. Ta świadomość umożliwi ci odzyskać pewność siebie i da ci siłę. Twoje nowe ja będzie umiało dokonać wszystkiego. Poczujesz się dobrze we własnej skórze! Odważna wojowniczka: kieruje się sercem i jest zdeterminowana, by wydobyć ze wszystkiego to, co najlepsze. przemawia głośno nawet wtedy, gdy wszyscy szeptają, by siedziała cicho. jest gotowa stawić czoło wszystkiemu, co przyniesie jej życie. wie, że codziennie może decydować, by poddać się lękowi czy też pokonać go za pomocą miłości, wiary i odwagi. jest wystarczająco odważna, by zostawić tych, którzy przeszkadzają jej osiągnąć sukces lub umniejszają jej wartość. nie rozmyśla o tym, że rodzina ją skrzywdziła, lecz o tym, co ona sama może zrobić, aby rodzina była silniejsza oraz jak ona sama może być silniejsza, by chronić bliskich. Debbie Ford jest autorytetem w dziedzinie przewodnictwa duchowego, coachem, autorką bestsellerów New York Timesa i założycielką Ford Institute for Integrative Coaching. Szkoliła dziesiątki tysięcy ludzi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Ebook porusza temat Odwaga. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Pokonaj. Jeśli interesuje Cię: strach, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zyskaj w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to pewność. Jeśli szukasz ebooków o: siebie, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat życiem!.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10163 osób
ISBN 9788377785270. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Odwaga. Pokonaj strach, zyskaj pewność siebie i ciesz się życiem! Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany