Autor: Frank Derfler i Les Freed, Listopad 2000 , 256 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13105 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Naucz się stosować sztuczną inteligencję w swoim projekcie!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook ta jest uniwersalnym kompendium wiedzy na temat okablowania sieci komputerowych - zarówno amatorskich sieci domowych, jak i profesjonalnych instalacji używanych w zakładach pracy. Zawiera ona praktyczne informacje na temat rodzajów kabli, złącz, światłowodów, uziemiania, puszek połączeniowych, pomiarów wydajności sieci, a także wiele informacji na skomplikowa ny temat lokalizacji i usuwania usterek. Znajdziesz tu wszelkie informacje niezbędne do zaprojektowania i wykonania okablowania sieci lokalnych, a także sieci wykorzystujących połączenia bezprzewodowe. Wiedza zawarta w książce nie jest czystą teorią - zawiń rękawy i sprawdź to sam! Wybrane zagadnienia: Techniki eliminacji zakłóceń i przesłuchów Wszystko o skrętkach i światłowodach Standardy okablowania sieciowego - NEC, EIA/TIA, UL i inne Standardy komunikacji sieciowej - IEEE 802.3, 802.5 i inne Dopuszczalne długości segmentów, liczby węzłów i inne parametry okablowania 10Base2, 10Base5, 10BaseT i 10BaseFL Planowanie i projektowanie osprzętu pomocniczego i połączeń - przyłącza, koncentratory, rozgałęźniki, stojaki i szafy Ebook porusza temat Okablowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: sieciowe. Jeśli interesuje Cię: praktyce, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Księga w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to eksperta.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13105 osób
ISBN 83-7197-268-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Okablowanie sieciowe w praktyce. Księga eksperta Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany