Autor: Grzegorz Kocur, Piotr Majchrzak, Leszek Zdonek, Lipiec 2004 , 304 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3539 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ośrodek Karta / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj wszystkie możliwości bezpłatnego pakietu biurowego Wykorzystaj w pracy wszystkie komponenty pakietu OpenOffice Wyeksportuj dokumenty do plików XML Stwórz własne makra i style Pakiet OpenOffice jest uważany za jeden z najważniejszych produktów z grupy open source. Całkowicie bezpłatny, niezawodny i bardzo wydajny pakiet biurowy umożliwił wielu firmom, organizacjom i osobom prywatnym wykonywanie swojej pracy bez ponoszenia kosztów i ryzyka związanego z korzystaniem z nielegalnego oprogramowania. Mnogość funkcji, szeroki wachlarz obsługiwanych formatów plików i stabilna praca to tylko niektóre zalety pakietu OpenOffice. Pełna zgodność z Microsoft Office, możliwość wymiany plików pomiędzy tymi pakietami, a także zbliżona filozofia obsługi powodują, że "przesiadka" na OpenOffice nie wymaga od użytkownika zmiany przyzwyczajeń i organizacji pracy. Najistotniejszą przewagą tego pakietu nad innymi jest to, że jest on dostępny bez żadnych opłat. Ebook "OpenOffice 1.1.x UX.PL" opisuje polską wersję pakietu OpenOffice. Przedstawia możliwości i narzędzia zawarte we wszystkich jego komponentach, wyjaśnia sposoby realizacji typowych zadań wykonywanych podczas codziennej pracy biurowej oraz metody dostosowania OpenOffice'a do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Instalacja pakietu Interfejs użytkownika Praca z plikami -- otwieranie, zapisywanie i zabezpieczanie hasłem Powiązanie OpenOffice'a z dokumentami Microsoft Office Tworzenie dokumentów tekstowych w programie Writer Formatowanie tekstu i tworzenie stylów Praca z arkuszem kalkulacyjnym Calc Moduł Impress -- tworzenie prezentacji Przygotowywanie elementów graficznych w programie Draw Edycja dokumentów HTML i wzorów matematycznych Korzystanie z makropoleceń Import i eksport plików XML i PDF Konfiguracja pakietu OpenOffice Ogranicz koszty swojej pracy -- skorzystaj z bezpłatnego oprogramowania! Ebook porusza temat OpenOffice.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3539 osób
ISBN 83-7361-633-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: OpenOffice 1.1.x UX.PL Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany