Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Pora na...niegrzecznego Mikołaja! / Harlqeuiny do -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Oprogramowanie po wdrożeniu w środowisku produkcyjnym dalej wymaga opieki programisty. Aktualizacje, dostosowanie do zmian, udoskonalenia i poprawa usterek — te czynności są warunkiem utrzymania systemu w dobrej kondycji. Niestety, jeśli twórca oprogramowania nie przestrzegał pewnych zasad, pielęgnacja kodu jest uciążliwa, nieefektywna, a bywa nawet, że niemożliwa do wykonania. Syst em przestaje działać ze wszystkimi tego konsekwencjami. Aby tego uniknąć, wystarczy na etapie tworzenia kodu uwzględniać potrzebę jego utrzymywania w przyszłości. Niniejsza Ebook jest lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy chcą tworzyć kod łatwy w pielęgnacji. Na jej kartach przedstawiono dziesięć wytycznych prowadzących do tego celu. Wytyczne te zostały gruntownie omówione, a ich znaczenie i sposób stosowania w praktyce wyjaśniono, posługując się przykładowymi fragmentami kodu. Kod ten napisano w Javie, jednak Ebook okaże się przydatna również dla programistów używających innych języków. W książce przedstawiono następujące zagadnienia: pielęgnacja kodu i jej znaczenie dla poprawnego działania systemu, pielęgnowalność kodu i sposoby jej oceny, dziesięć wytycznych tworzenia kodu łatwego w pielęgnacji, wskazówki i wyjaśnienia dotyczące stosowania wytycznych w praktyce, typowe obiekcje wobec stosowania wytycznych i argumenty za ich wykorzystaniem. Profesjonalny programista zawsze pisze kod najwyższej jakości! Joost Visser jest profesorem na Uniwersytecie im. Radbouda w Nijmegen. Zajmuje się programowaniem generycznym, zieloną informatyką, a także jakością i ewolucją oprogramowania. Pascal van Eck zajmuje się jakością oprogramowania. Jest autorem ponad 80 publikacji dotyczących bezpieczeństwa IT i metryk oprogramowania. Rob van der Leek jest konsultantem do spraw jakości oprogramowania. Bierze również udział w tworzeniu narzędzi do analizy programów. Sylvan Rigal zajmuje się jakością oprogramowania i prowadzi szkolenia z analizy ryzyk bezpieczeństwa programów. Gijs Wijnholds pracuje nad jakością oprogramowania w administracji publicznej. Jest ekspertem od Haskella i lingwistyki matematycznej. Ebook porusza temat Oprogramowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: utrzymaniu. Jeśli interesuje Cię: podatny, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: przyszłe w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to zmiany.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8406 osób
ISBN 978-83-283-2843-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oprogramowanie łatwe w utrzymaniu. Pisz kod podatny na przyszłe zmiany Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany