Autor: Michael McLaughlin, Listopad 2007 , 656 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9413 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki W Drodze / Top2021

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Buduj swoje aplikacje na solidnych podstawach Poznaj zasady łączenia skryptów PHP z bazą Oracle Wykorzystaj sesje do zabezpieczania transakcji bazodanowych Zoptymalizuj wydajność aplikacji Baza danych Oracle od dawna słynie z wyjątkowej stabilności, wydajności i... ceny! Jednak po wydaniu jej najnowszej wersji, oznaczonej symbolem 10g, producent zdecydował się na zaskakujący krok, udostępnił jedną z nich -- Express Edition -- bezpłatnie. Otworzyło to przed twórcami aplikacji sieciowych możliwości wykorzystania tego doskonałego produktu w projektach niskobudżetowych. Wszędzie tam, gdzie klienci oczekują zaplecza bazodanowego zbudowanego w oparciu o sprawdzony system i nieprzychylnie reagują na rozwiązania open-source, można dziś zaproponować Oracle Database 10g Express Edition. Aby jednak w aplikacjach internetowych w pełni wykorzystać możliwości tego rozwiązania, trzeba poznać specyficzne dla niego techniki programistyczne. Ebook "Oracle Database 10g Express Edition. Tworzenie aplikacji internetowych w PHP" to podręcznik, w którym znajdziesz omówienie wszystkich aspektów korzystania z bazy Oracle 10g w połączeniu ze skryptami PHP. Dowiesz się, jak zainstalować i skonfigurować środowisko robocze i poznasz najważniejsze elementy języka PHP. Nauczysz się tworzyć bezpieczne i wydajne aplikacje internetowe wykorzystujące ogromne możliwości bazy Oracle 10g Express Edition. Przeczytasz o uwierzytelnianiu użytkowników, zabezpieczaniu transakcji, stosowaniu procedur składowanych i obsłudze dużych obiektów. Znajdziesz tu również informacje o administrowaniu bazą Oracle, formułowaniu zapytań SQL oraz optymalizowaniu aplikacji pod kątem wydajności i szybkości działania. Instalacja i konfiguracja Oracle Express, Apache i PHP Typy danych w PHP Instrukcje i polecenia języka PHP Programowanie obiektowe Obsługa błędów Praca z systemem plików Korzystanie z plików cookie i mechanizmów sesji Połączenie skryptu z bazą danych Oracle Operacje na danych w bazie Korzystanie z procedur składowanych Obsługa obiektów typu BLOB Wykorzystaj pełnię możliwości Oracle 10g Express Edition, budując wydajne i bezpieczne aplikacje internetowe. Ebook porusza temat Oracle. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Database. Jeśli interesuje Cię: Express, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Edition w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Tworzenie. Jeśli szukasz ebooków o: aplikacji, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat internetowych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9413 osób
ISBN 978-83-246-1204-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle Database 10g Express Edition. Tworzenie aplikacji internetowych w PHP Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany