Autor: Jadwiga Gnybek, Grudzień 2000 , 160 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1031 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki - Wydawnictwo Literackie i Noir Sur Blanc / do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook jest drugim, uaktualnionym wydaniem przewodnika, który wprowadzi Cię -- bez stresów i kompleksów -- w "świat wielkich baz danych". Pozwoli rozejrzeć się w nim i docenić jego zalety oraz odpowiedzieć na pytania: Czy warto rozstać się z ulubionym DBF-em? A może stać mnie na coś więcej niż MS Access? A może by coś w "wyższej półki"? Wystarczy jeden PC-et z Win dows NT lub Linuksem, aby znaleźć się wśród specjalistów. Tylko tyle potrzeba, by z bliska przyjrzeć się profesjonalnej, nowoczesnej bazie danych. Wybrane zagadnienia: architektura serwera bazy danych Oracle'a; struktura plików serwera Oracle'a; struktura obszaru globalnego systemu; przestrzeń tablic; schematy, tablice, perspektywy; otwieranie i zamykanie bazy; tworzenie bazy danych dla systemów Unix; narzędzia administratora bazy danych Oracle'a. Życzymy przyjemnej lektury! Ebook porusza temat Oracle. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: łatwiejszy. Jeśli interesuje Cię: przypuszczasz, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Wydanie w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1031 osób
ISBN 83-7197-350-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle - łatwiejszy niż przypuszczasz. Wydanie II Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany