Autor: Marlene L. Theriault, Lipiec 2002 , 488 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki OSHO / Poradniki -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook "Oracle 8i w sieci" omawia wzajemne oddziaływanie poszczególnych elementów sieci komputerowej, wymagane oprogramowanie i sprzęt oraz sposób, w jaki poszczególne składniki interfejsu sieciowego komunikują się ze sobą umożliwiając łączność pomiędzy bazami danych a komputerami. Prezentowane procedury konfiguracyjne ilustrowane zrzutami ekranowymi stanowią szczegółową demonstrację sposobu konf iguracji sieci Oracle8i. Omówienie obejmuje również kwestie związane z protokołami stosowanymi w sieci Internet oraz z metodami szyfrowania transmisji. · Poznaj sprzętowo-programowe wymagania sieci Oracle8i. · Skonfiguruj sieć Net8 jako środek komunikacji pomiędzy serwerami a aplikacjami klientów. · Skonfiguruj serwery Oracle Names. · Wykorzystaj narzędzia konfiguracyjne, takie jak Net8 Assistant, Net8 Configuration Assistant i Connection Manager. · Zwiększ wydajność sieci rozległej za pomocą serwerów wielowątkowych i technik równoważenia obciążenia. · Korzystaj z serwerów Oracle WebDB, internet Application Server (iAS) i serwera katalogowego Internet Directory Server. · Zapewnij bezpieczeństwo korzystania z sieci i rozwiązuj pojawiające się problemy. Ta napisana przez administratora bazy danych Oracle i autoryzowana przez Korporację Oracle Ebook jest wyśmienitym podręcznikiem, zawierającym wszystkie informacje niezbędne do zaprojektowania i wdrożenia bazy danych Oracle8i w środowisku sieciowym. Ebook porusza temat Oracle8i.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2 osób
ISBN 83-7197-647-X. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle8i w sieci Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany