Autor: Marlene Theriault, Rachel Carmichael, James Viscusi, Lipiec 2003 , 480 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8202 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka RPA. Zielony Przewodnik. Wydanie 1. Do końca dnia (03.12.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook "Oracle9i. Administrowanie bazami danych od podstaw" krok po kroku wyjaśnia sposoby efektywnego administrowania bazą danych Oracle. Poznasz dzięki niej najważniejsze nowe funkcje baz danych Oracle9, zaznajomisz się z zadaniami czekającymi administratora baz danych, a także poznasz wiele cennych wskazówek, ułatwiających codzienną pracę z Oraclem. Jeśli jeszcze nie miałeś stycznoś ci z zaawansowanymi systemami bazodanowymi, znalazłeś właśnie doskonałe źródło informacji, dzięki któremu zdobędziesz wiele poszukiwanych na rynku pracy umiejętności. Ebook jest idealnym źródłem wiedzy dla początkujących administratorów na temat: Instalacji i konfiguracji wydajnej bazy danych Oracle Kontroli działania bazy danych za pomocą perspektyw DBA_ i V$ Wykorzystania różnych poziomów ochrony danych Monitorowania i dostrajania bazy danych Stosowania narzędzi i programów Oracle Utrzymywania niezawodności i stałego dostępu do bazy danych Sposobów zapewnienia maksymalnej wydajności serwera bazodanowego Wykonywania kopii zapasowych i odtwarzania bazy danych Ebook porusza temat Oracle9i. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Administrowanie. Jeśli interesuje Cię: bazami, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: danych w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to podstaw.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8202 osób
ISBN 83-7361-062-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle9i. Administrowanie bazami danych od podstaw Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany