Autor: Ben Chang, Mark Scardina, Stefan Kiritzov, Sierpień 2003 , 432 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5779 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ponad 460 tytułów! / Literatura OBYCZAJOWA

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wykorzystaj do maksimum możliwości XML w Oracle9i! Projektuj i uruchamiaj w Oracle9i niezależne od platformy aplikacje oparte na transakcjach wykorzystujące XML - standard opisu danych, umożliwiający integrowanie elektronicznych aplikacji biznesowych i wymianę danych typu business-to-business. Z niniejszej książki, napisanej przez członków zespołu Oracle XML Development Team dowiesz się, jak za pomocą pakietu XML Developer Kit (XDK) można tworzyć, przekształcać i przeglądać dokumenty XML oraz używać ich zgodnie z własnymi potrzebami. Zamieszczone w książce przykłady rzeczywistych zastosowań tego standardu ilustrują sposób, w jaki klienci Oracle mogą efektywnie wykorzystywać wbudowane funkcje obsługi XML. Z książki dowiesz się jak: korzystać z infrastruktury Oracle9i XML oraz pakietu XML Developer Kit (XDK), używać parserów, procesorów, generatorów, przeglądarek i innych narzędzi pakietu XDK, tworzyć rozbudowane aplikacje Oracle9i oparte na komponentach XML dla języka Java, wykorzystywać wbudowane w Oracle9i nowe funkcje SQL i PL/SQL dla XML oraz mechanizmy przesyłania komunikatów oparte na XML, uwzględniać różnice pomiędzy serwerem OAS (Oracle Application Server) i serwerem Oracle9iAS (Oracle9i Application Server), projektować i wdrażać aplikacje transakcyjne dla serwerów OAS i Oracle9i, umożliwić dostęp do dokumentów w skali całego przedsiębiorstwa poprzez składowanie ich w systemie iFS (Internet File System), zarządzać za pomocą narzędzia Oracle Text różnymi rodzajami danych - tekstem, grafiką, dźwiękiem i obrazem wideo - traktując je jak zwykłe typy danych, tworzyć e-biznesowe aplikacje internetowe za pomocą komponentu Oracle E-Business XML Services. Ebook porusza temat Oracle9i.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5779 osób
ISBN 83-7361-064-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle9i i XML Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany