Autor: Kevin Looney, Marlene Theriault, Maj 2003 , 1016 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5290 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ucz się i... graj!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jak sprawić, aby najważniejsze firmowe systemy internetowe i e-biznesowe były wszechstronne, bezpieczne i łatwo dostępne? Wydana przez Helion, a pierwotnie przez wydawnictwo OraclePress Ebook "Oracle9i. Podręcznik administratora baz danych" odpowiada na te pytania, wyjaśniając, jak przygotować i obsługiwać rozbudowaną i intensywnie wykorzystywaną bazę danych oraz jak wykorzystać w pełni nowe nar zędzia i możliwości, których dostarcza Oracle9i. Kevin Looney i Marie Thieriault, dwoje znakomitych ekspertów w dziedzinie Oracle, opisują tutaj podstawy działania systemu i dostarczają licznych, zaczerpniętych z życia przykładów oraz prezentują wiele użytecznych technik ułatwiających obsługę systemu Oracle. Książką ta jest niezbędną pozycją w bibliotece każdego administratora baz danych Oracle. Wewnątrz między innymi: Tworzenie i konfigurowanie bazy danych z wykorzystaniem narzędzia Database Configuration Assistant systemu Oracle9i Monitorowanie i strojenie pamięci, wykorzystania plików, transakcji oraz zapytań Implementowanie w systemie segmentów wycofania lub automatycznego zarządzania wycofywanymi danymi wprowadzonego w Oracle9i Sposoby przenoszenia aplikacji oraz zmieniania otwartych tabel bazy danych Diagnozowanie i optymalizacja działania systemu z pomocą pakietu STATSPACK Implementowanie jak najlepszych procedur bezpieczeństwa i obserwacja bazy danych Automatyzacja procedur tworzenia rezerwowych kopii korzystając z programu RMAN Wykorzystanie partycjonowania do radzenia sobie z wielkimi bazami danych Rozdzielanie zadań i danych pomiędzy różne serwery działające w sieci korzystając z Oracle Net Korzystanie z serwera aplikacji Oracle9iAS, który pozwalają na poprawienie wszechstronności i dostępności bazy danych oraz na łatwiejsze jej rozbudowę Ebook porusza temat Oracle9i. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Podręcznik. Jeśli interesuje Cię: administratora, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: danych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5290 osób
ISBN 83-7361-063-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle9i. Podręcznik administratora baz danych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany