Autor: Michael Abbey, Michael Corey, Ian Abramson, Czerwiec 2003 , 456 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16868 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP100 Audiobooków Wydawnictwa Saga Egmont / do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj najnowszą edycję bazy danych Oracle Systemy baz danych Oracle, będące podstawą współczesnego e-biznesu, to złożone i skomplikowane rozwiązania. Jeśli chcesz poznać ich ogromny potencjał, to jest to właściwy podręcznik, autoryzowany przez firmę Oracle. Ebook "Oracle9i. Przewodnik dla początkujących", wypełniona jest do ostatniej st rony użytecznymi wskazówkami i przykładami. Poznasz język proceduralny PL/SQL i podstawowe zagadnienia związane z administracją bazy danych, po czym następuje omówienie zaawansowanych technik zarządzania i manipulowania danymi. To kompletny podręcznik -- prowadzi Cię od konfiguracji bazy danych, tworzenia tabel i wykonywania zapytań, przez tworzenie formularzy i raportów, aż po partycjonowanie danych i zarządzanie uprawnieniami użytkowników. Dodatkowo Ebook zawiera omówienie narzędzi SQL*Plus, Oracle Enterprise Manager i Oracle Summary Machine. Poznaj bazy danych Oracle9i i serwer aplikacji Oracle9iAS Korzystaj z pomocy Oracle Support Services i z zasobów Oracle Technology Network, twórz zgłoszenia TAR, iTAR, korzystaj z serwisu MetaLink Twórz tabele i raporty, projektuj i uruchamiaj aplikacje korzystające z języków SQL i PL/SQL Poznaj przeznaczenie plików danych, dzienników odtwarzania i plików kontrolnych Połącz komputery w sieć Oracle Net i korzystaj z możliwości oferowanych przez przetwarzanie rozproszone Zarządzaj olbrzymimi tabelami, gromadź dane w hurtowni danych i przeprowadzaj zaawansowane analizy zbiorcze za pomocą narzędzi i funkcji Oracle Summary Engine Buduj bazy danych za pomocą zapytań DDL i DML Obejmuje wydania Oracle 7.x, 8i, 9i Ebook porusza temat Oracle9i. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Przewodnik. Jeśli interesuje Cię: początkujących, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16868 osób
ISBN 83-7197-996-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Oracle9i. Przewodnik dla początkujących Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany