Autor: Piotr Wysocki, Szymon Czerwiński, Listopad 2014 , 12 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 186 osób

Zobacz promocję nowość!

-80% na ebooka Zwinny samuraj. Jak programują mistrzowie zwinności. Do końca dnia (14.12.2019) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Nie pozwól, by urząd skarbowy nałożył na Ciebie karę! Poznaj argumenty, które pozwolą Ci wygrać z fiskusem. Miesięcznik "Orzecznictwo Podatkowe" jest profesjonalną pozycją dla księgowych, wydawaną aby pomagać polskim przedsiębiorcom w skutecznym i efektywnym prowadzeniu działalności gospodarczej. W każdym numerze miesięcznika "Orzeczn ictwo Podatkowe" znajdziesz cenne orzeczenia i komentarze zebrane wokół ważnych dla księgowych tematów i wątpliwości podatkowych. Miesięcznik "Orzecznictwo Podatkowe" porusza m.in. tematy orzecznictwa sądów administracyjnych (WSA i NSA), Trybunału Konstytucyjnego oraz Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawach podatkowych: podatki pośrednie - VAT, akcyza, podatki dochodowe - PIT/CIT, inne podatki - od czynności cywilnoprawnych, lokalne, od spadków i darowizn, Ordynacja podatkowa. Do każdego orzeczenia dołączone są komentarze ekspertów z najlepszych kancelarii doradztwa podatkowego, wskazujące praktyczne zastosowania każdego rozstrzygnięcia sądu. To doskonałe narzędzie pracy, przygotowane specjalnie z uwzględnieniem Twoich potrzeb. Ebook porusza temat Orzecznictwo. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: podatkowe. Jeśli interesuje Cię: wydanie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: listopad w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 186 osób
ISBN 1895-5355. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Orzecznictwo podatkowe, wydanie listopad 2014 r Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany