Autor: Joss Stirling, Marzec 2019 , 336 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14785 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zdobądź nowe umiejętności miękkie!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Nowy Jork jedna z największych metropolii świata, miasto spełniających się marzeń, ale też wielkich rozczarowań. Wśród milionów ludzi Rose Knight dziewczyna, której właśnie zawalił się świat. Rose stoi przed zadaniem, wymagającym niezwykłej odwagi i determinacji musi zebrać ogromną sumę pieniędzy, aby ratować życie ojca. Na jej drodze staje Damien Castle przystojny chłopak o przenikliwy m umyśle, który tropi groźnych przestępców. W chwili, gdy się spotykają, każde z nich ma jasno określony cel. Nie wzięli pod uwagę tylko jednego miłości. Czy oprą się uczuciu, które może przesądzić o życiu lub śmierci? Ebook porusza temat Osaczona.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14785 osób
ISBN 9788366106024. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Osaczona Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany