Autor: David Mercer, Marzec 2007 , 456 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5092 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP50 Wydawnictwa Copernicus Center Press / do -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Sprzedawaj bez granic! Zaplanuj, skonfiguruj i przetestuj własną witrynę osCommerce Opracuj rachunek kosztów i zysków Twojego e-handlu Skutecznie zarządzaj danymi zgromadzonymi w Twoim e-sklepie Twórz własne dynamiczne dodatki i funkcje usprawniające działanie sklepu e-Biznes nie zna granic! D zięki nowoczesnym technologiom nawet mała firma może odnosić sukcesy na rynku, docierając do klientów z najodleglejszych miejsc. Wygoda, szybkość i efektywność internetowego handlu sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w ten obszar działalności. Jednak trzeba pamiętać, że e-sprzedaż to również wyzwanie. Dziś skuteczne konkurowanie w sieci wymaga fachowej wiedzy. Właśnie tę cenną wiedzę znajdziesz w książce "osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla zaawansowanych". Czytając ją, poznasz mnóstwo przydatnych porad i sposobów na zwiększenie zysków Twojego internetowego sklepu. Autor klarownie opisuje wszystkie etapy prowadzenia handlowej witryny: od zaplanowania i zaprojektowania sklepu aż do jego funkcjonowania, omawia też rozwiązywanie problemów oraz aspekty prawno-podatkowe. W książce omówiono: Instalowanie i konfigurowanie e-sklepu Administrowanie produktami Obsługa zamówień i płatności Bezpieczeństwo Twojej witryny osCommerce Odtwarzanie e-sklepu po awarii Marketing i promocja stosowane w sieci Zagadnienia prawne i podatkowe Poznaj reguły marketingu, dzięki którym Twoja witryna przyniesie jeszcze większe zyski. Ebook porusza temat osCommerce. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Tworzenie. Jeśli interesuje Cię: sklepów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: internetowych w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Wydanie. Jeśli szukasz ebooków o: zaawansowanych, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5092 osób
ISBN 83-246-0649-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: osCommerce. Tworzenie sklepów internetowych. Wydanie dla zaawansowanych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany