Autor: Witold Wrotek, Wrzesień 2010 , 128 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5261 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PEDAGOGIKA / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Po pierwsze i najważniejsze: oszczędzaj czas! Jak opanować chaos we własnej skrzynce pocztowej? Jak korzystać z kalendarza komputerowego i internetowego? Jak zoptymalizować Kontakty i obsłużyć RSS? Program Outlook to narzędzie, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego życia czy pracy. Jednak coraz większa ilość przychodzącej korespondencji e-mailowej, którą trzeba posegregować i przeczytać, a potem jeszcze odpisać na nią, sprawia, że z niechęcią myślimy o ściągnięciu poczty. Z drugiej strony, przytłoczeni nadmiarem informacji oraz szybkim tempem współczesnego życia, gubimy się natychmiast, gdy tylko zabraknie nam kalendarza z rozpiską licznych spotkań i zajęć. Na szczęście Outlook 2007 PL można wykorzystać zarówno do usprawnienia zarządzania pocztą elektroniczną, jak i przygotowania szczegółowego terminarza. Z książki "Outlook 2007 PL. Zarządzanie czasem i informacjami " dowiesz się, jak nie dać się przysypać górze wirtualnego papieru, czyli jak ustawić reguły segregacji e-maili, zaprojektować szablony wiadomości i automatyczne powiadomienia o jej odebraniu. Nauczysz się ustawiać i wykorzystywać przypomnienia o nadchodzących terminach, by nie spóźnić się już nigdy na żadne zebranie. Twój kalendarz posłuży Ci także jako świetne narzędzie do rozsyłania informacji o spotkaniu, a polecenia menu Kontakty ułatwią zautomatyzowanie tego procesu. Znajdziesz tu także informacje na temat posługiwania się kanałem RSS oraz drukowania wybranych fragmentów informacji zawartych w Outlooku. Przeglądanie wiadomości w skrzynce odbiorczej według wątków Zarządzanie wiadomościami za pomocą reguł Tworzenie szablonu wiadomości oraz bloków tekstu wielokrotnego użycia Wstawianie symbolu lub znaku specjalnego Wstawianie do wiadomości bloków tekstu wielokrotnego użycia, tabel i wykresów Nawigowanie w kalendarzu i udostępnianie go Planowanie terminu jednorazowego oraz cyklicznego Oznaczanie terminu jako prywatnego Ustawianie lub usuwanie przypomnień dla nowych lub istniejących terminów Planowanie spotkania i aktualizowanie informacji Archiwizowanie kalendarza i tworzenie dodatkowych kalendarzy Importowanie kalendarza z usługi Google Calendar i eksportowanie go Subskrybowanie kalendarza Google Calendar Trzy sposoby tworzenia i znajdowania kontaktu Tworzenie listy dystrybucyjnej i adresowanie wiadomości do tejże listy Wykonywanie kopii plików zawierających kontakty Dodawanie i usuwanie źródeł danych RSS Drukowanie strony wiadomości, jej fragmentu, nazw i adresów wysyłkowych Drukowanie listy wiadomości, kontaktów lub zadań Skróty klawiaturowe Opcje uruchamiania Outlooka 2007 Nie trać więcej czasu - dostosuj Outlook 2007 PL do siebie! Ebook porusza temat Outlook. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Zarządzanie. Jeśli interesuje Cię: czasem, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: informacjami w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5261 osób
ISBN 978-83-246-2271-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Outlook 2007 PL. Zarządzanie czasem i informacjami Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany