Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Styczeń 2008 , 67 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11431 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
		Zmierz się z dynamicznie typowanym językiem wysokiego poziomu! Opanuj JavaScript! [kursy online do -55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Były psychiatra wojskowy zostaje wezwany do Nowego Jorku w sprawie piątki młodych ludzi, którzy znaleźli się na ulicach miasta uzbrojeni, w stanie ewidentnego szoku i amnezji. Z poradnika dowiecie się jak ukończyć grę "Overclocked: A Story of Violence". Overclocked: Historia o przemocy - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Poniedziałe k, przedpołudnie (cz.2) (Rozdział 2 - Rany) Poniedziałek, przedpołudnie (cz.3) (Rozdział 2 - Rany) Poniedziałek, przedpołudnie (cz.1) (Rozdział 2 - Rany) Niedziela, przedpołudnie (cz.1) (Rozdział 1 - Rozbite szkło) Niedziela, wieczór (Rozdział 1 - Rozbite szkło) Niedziela, popołudnie (Rozdział 1 - Rozbite szkło) Niedziela, przedpołudnie (cz.2) (Rozdział 1 - Rozbite szkło) Poniedziałek, popołudnie (Rozdział 2 - Rany) Piątek, wczesny ranek (cz.1) (Rozdział 5 - Zagubiony) Piątek, wczesny ranek (cz.2) (Rozdział 5 - Zagubiony) Informacja o grze Overclocked to kolejna przygodówka ze studia House Of Tales. Zawsze w przypadku niemieckiego producenta mogliśmy liczyć na ciekawą i wciągającą fabułę (choćby w The Moment of Silence), nierzadko poruszającą drażliwe tematy. Nie inaczej jest tym razem. Gra Overclocked: A Story of Violence, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Overclocked:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Historia. Jeśli interesuje Cię: przemocy, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11431 osób
ISBN 978-83-8054-387-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Overclocked: Historia o przemocy - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany