Autor: Rafał Płatek, Marek Reinowski, Marzec 2009 , 640 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3864 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Linux bez tajemnic! [Kursy video za połowę ceny]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj możliwości najnowszej wersji kultowego narzędzia! Jakie są różnice między edytorem tekstowym i wizualnym? Jak wykorzystać w pełni możliwości Pajączka? Jak zarządzać serwisami WWW? Pajączek ma już ponad dziesięć lat i z pewnością zasługuje na miano "kultowego". Program ten pozwala na wydaj ne tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem języków HTML i XHTML. Zapewnia również wsparcie dla takich rozwiązań, jak PHP, XML, JavaScript, SQL oraz wiele innych. W dodatku kontroluje składnię, pisownię i formatuje kod! Twoje strony też mogą być wolne od błędów, a proces ich tworzenia nadzwyczaj przyjemny! Ebook ta została napisana przez autorów Pajączka. Ten fakt gwarantuje Ci kompletność informacji, przedstawionych w rzetelny sposób. Dzięki niej dowiesz się, jak w wydajny sposób wykorzystać możliwości tej aplikacji. Nauczysz się tworzyć dokumenty, edytować je oraz nawigować w kodzie strony. Ponadto poznasz zasady formatowania tekstów na stronie WWW oraz tworzenia list punktowanych i numerowanych. W kolejnych rozdziałach zobaczysz, jak używać wizualnego edytora stron WWW, oraz zdobędziesz wiedzę na temat tworzenia formularzy, tabel i ramek. Pajączek w najnowszej wersji pozwala w wygodny sposób osadzać na stronie elementy multimedialne, więc również i te zadania przestaną sprawiać Ci trudności. Rafał Płatek oraz Marek Reinowski nie pomijają żadnego aspektu pracy z Pajączkiem: wykorzystania możliwości makrokodów, sposobów zarządzania projektami oraz metod ich łatwej publikacji na serwerze. Ebook ta jest zatem kompletnym, oficjalnym podręcznikiem, w całości poświęconym Pajączkowi! Porównanie wersji Professional i Standard Rozpoczęcie pracy z programem Tworzenie nowego dokumentu Definiowanie strony kodowej Sposoby efektywnej edycji kodu Nawigowanie wśród otwartych dokumentów Edycja oraz reedycja znaczników Umieszczanie tekstów na stronie WWW Projektowanie stron z wykorzystaniem edytora wizualnego WYSIWG Tworzenie tabel, formularzy oraz ramek Wyszukiwanie i zamiana tekstów w ramach projektu Osadzanie grafik oraz elementów multimedialnych na tworzonej stronie WWW Zastosowanie makrokodów Sposoby testowania i formatowania kodu Przegląd efektów pracy Sposoby zarządzania projektowanymi serwisami Publikowanie stworzonej strony w sieci Dostosowywanie programu do własnych upodobań Wykorzystanie kaskadowych arkuszy stylów CSS Wsparcie dla JavaScript oraz VBScript Tworzenie poleceń SQL Sposoby tworzenia plików pomocy Wykorzystanie apletów Java oraz elementów ActiveX Twórz strony WWW w wydajny i przyjemny sposób! Ebook porusza temat Pajączek. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Oficjalny. Jeśli interesuje Cię: podręcznik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3864 osób
ISBN 83-246-0601-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pajączek 5 NxG. Oficjalny podręcznik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany