Autor: Maddie Ziegler, Październik 2017 , 138 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5291 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PEDAGOGIKA / Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Bestsellerowe pamiętniki nastoletniej gwiazdy Maddie Ziegler.Maddie Ziegler zawsze marzyła o tym, by być gwiazdą. Karierę zaczynała od telewizyjnego show "Dance Moms", a rozgłos przyniosła jej rola w słynnym teledysku do "Elastic Heart" Sii, w którym wystąpiła z aktorem Shią LaBeoufem.Obecnie piętnastoletnia Maddie jest profesjonalną tancerką, występuje w teledyskach i stawi a pierwsze kroki w aktorstwie. W swoich pamiętnikach opowiada o podążaniu za marzeniami, trudnej drodze do sukcesu i wielkiej pasji do tańca. Ebook porusza temat Pamiętniki. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Maddie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5291 osób
ISBN 978-83-280-5044-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pamiętniki Maddie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany