Autor: L.J. Smith, Lipiec 2012 , 275 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7433 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Cover. Mój wyśniony koniec świata. Do końca dnia (21.10.2020) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dwa wampiry.Dwaj nienawidzący się bracia.I piękna dziewczyna, której obaj pragną...Elena: po ucieczce z Mrocznego Wymiaru myśli już tylko o wyjeździe - do college'u, gdzie poznali się jej rodzice. Czuje, że to będzie najlepszy rok, dla niej i dla Stefano.Damon: przeżył i stał się inny, bardziej łagodny, bardziej... ludzki? Czy pożegnał na za wsze mrok, który spowijał jego duszę?Stefano: wierzy, że znów ma brata. Lecz czy powinien mu ufać?Zostawili za sobą Fell´s Church, lecz nie swoją przeszłość. Bo nie mogą uciec przed przeznaczeniem. A Elena nie może dłużej zaprzeczać, że kocha obu braci - ponad życie... Ebook porusza temat Pamiętniki. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wampirów. Jeśli interesuje Cię: Księga, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: księżyca w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7433 osób
ISBN 978-83-241-4373-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pamiętniki wampirów. Księga 6: Pieśń księżyca Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany