Zobacz promocje nowość!

-30% na ebooka Jak to zrobić w Lightroomie Classic? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań. Wydanie II. Do końca dnia (20.04.2019) za 29,50 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do gry Patrician III: Rise of the Hanse znalazły się wszelkie konieczne informacje wymagane do skutecznego prowadzenia rozgrywki w tej rozbudowanej grze ekonomiczno-strategicznej.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Opcje-Interfejs gry cz.1-Interfejs gry cz.2-Klawiszologia-Miasta Hanzy-[Handel i Produkcja\ Podstawy- [Handel i Produkcja\ Kantor-[Handel i Produkcja\ Produkcja dóbr-[Handel i Produkcja\ Szlaki handlowe-[Handel i Produkcja\ Inne sposoby handlu-[Okręty\ Typy okrętów-[Okręty\ Budowa, naprawa i rozbudowa okrętów-[Okręty\ Załoga okrętu-[Okręty\ Menu okrętu-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 36Informacja o grzeTrzecia odsłona cyklu Patrician. Idea tej części nie zmieniła się, nadal rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, jej głównym elementem jest handel, akcja zaś umiejscowiona jest w historycznych realiach, tj. XIV-wieczna Europa Północna.Gra Patrician III: Rise of the Hanse, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Patrician. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-806-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Patrician III: Rise of the Hanse - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany