Autor: Robin Dunbar, Kwiecień 2017

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5861 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki JOEL PRALONG / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jak to się stało, że spośród dziesiątków tysięcy gatunków jedynie ludzie opanowali  zdolność mówienia? I dlaczego, mając tę wyjątkową umiejętność, zdajemy się robić z niej tak mały użytek?   Robin Dunbar, światowej sławy antropolog i psycholog ewolucyjny przedstawia autorską wizję powstania języka i dowodzi, że język rozwinął się po to, by pozwolić nam... plotkować. To również opowieść o tym, jak zdrady, kłamstwa i oszustwa – a także silna presja aby je ograniczyć, uczyniły nas ludźmi.     Według tej znakomitej, dowcipnej książki, wszyscy jesteśmy wścibscy i uwielbiamy plotkować. Jest na to ewolucyjne wytłumaczenie: plotki, podobnie jak iskanie u innych naczelnych cementują więzi społeczne "New York Times"   Absorbująca Ebook. Wykorzystując dane naukowe czyni z plotek, uważanych za społecznie złe, zjawisko pożyteczne "Guardian"   Dunbar napisał prowokacyjną książkę o socjologii użycia języka. Fascynująca lektura! "Library Journal" Ebook porusza temat plotki. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: ewolucja. Jeśli interesuje Cię: języka, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Dlaczego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to człowiek. Jeśli szukasz ebooków o: zaczął, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat mówić?.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -28%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5861 osób
ISBN 978-8-3788-6300-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pchły, plotki a ewolucja języka. Dlaczego człowiek zaczął mówić? Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany