Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki NOVAE RES [dla kobiet -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poniższy nieoficjalny poradnik do gry Phantaruk stanowi zbiór istotnych porad i wskazówek, które ułatwią ukończenie produkcji. Najważniejszą część solucji stanowi kompletny opis przejścia trybu fabularnego z uwzględnieniem trudniejszych sytuacji i skutecznego unikania czekających na ciebie niebezpieczeństw. Opis przejścia zawiera lokalizację najważniejszych przedmiot ów i elementów wyposażenia, które pozwolą na kompletne poznanie warstwy fabularnej gry. Poza tym w poradniku znajdziesz masę informacji dotyczących podstawowych mechanik rozgrywki. Istotną częścią poradnika jest rozdział "porady ogólne", który stanowi zestawienie najważniejszych uwag i wskazówek, które okażą się szczególnie przydatne dla graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z grami survival horror. Integralną częścią solucji są ilustracje, które ułatwią nawigację w treści poradnika i ukażą najważniejsze elementy rozgrywki. Znajdziesz tutaj również opis wszystkich osiągnięć na platformie Steam wraz ze wskazówkami jak je zdobyć. Poradnik do gry Phantaruk zawiera: kompletny opis przejścia gry wraz z lokalizacją elementów wyposażenia; rozdział "porady ogólne" stanowiący kompendium najważniejszych uwag i wskazówek; szczegółowe wyjaśnienie wszystkich mechanizmów rządzących rozgrywką; informacje dotyczące sterowania i wymagania sprzętowe produkcji; opis wszystkich osiągnięć na Steam. Oznaczenia w solucji: Kolorem niebieskim oznaczone są wszystkie przedmioty, które możesz podnieść lub wejść z nimi w interakcję; Kolorem zielonym wyszczególnione są kody i elementy otoczenia, które umożliwią dostęp do kolejnych lokacji; Kolorem czerwonym oznaczeni są przeciwnicy i obiekty mogące cię uśmiercić; Pogrubione zostały nazwy lokacji i ważne komendy; Sekwencje w których jesteś narażony na śmierć ze strony Phantaruk'a, oznaczone są jako [Zagrożenie\ [Koniec\. Poradnik do gry Phantaruk stanowi kompletny opis przejścia trybu fabularnego z uwzględnieniem trudniejszych sytuacji i skutecznego unikania wszelkich niebezpieczeństw. Co więcej - opracowanie dokładnie opisuje mechanikę gry i zawiera liczne porady. Phantaruk - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Dostań się do Biomed'u (Opis przejścia) Mechanika rozgrywki (Podstawy) Wyłącz generator w Ładowni E (Opis przejścia) Znajdź rękę oficera (Opis przejścia) Przedostań się do Strefy Administracyjnej (Opis przejścia) Sterowanie (Podstawy) Wymagania sprzętowe (Podstawy) Porady ogólne (Podstawy) Zbadaj kwaterę Kapitana (Opis przejścia) Dostań się do Kapsuł (Opis przejścia) Ebook porusza temat Phantaruk. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8060-430-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Phantaruk - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany