Autor: Josh Lockhart, Listopad 2015 , 232 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12363 osób

Zobacz promocję nowość!

-79.95% na kurs wideo. Do końca tygodnia (30.01.2022) za 39,90zł. Do części kursów dodawany jest darmowy ebook.

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Język PHP powraca w wielkim stylu! Język PHP to obecnie jeden z najbardziej niedocenianych języków programowania. W sieci można znaleźć masę artykułów wykluczających jego zastosowanie w zaawansowanych projektach. A przecież w obecnej wersji język ten jest pełnoprawnym kandydatem do zadań specjalnych! Przekonaj się, jak używać go we właściwy sposób! Ta E book powinna rozwiać wszystkie mity o niedojrzałości języka PHP. Sięgnij po nią i przekonaj się, jakie fantastyczne możliwości daje Ci najnowsza wersja języka. Wśród nich znajdziesz domknięcia, wbudowany serwer HTTP, przestrzenie nazw oraz generatory. Ponadto poznasz standardy kodowania PSR oraz przekonasz się, jak korzystać z gotowych komponentów. Na kolejnych stronach znajdziesz informacje na temat najlepszych praktyk i dowiesz się, jak skonfigurować środowisko uruchomieniowe tak, żeby osiągnąć jego najwyższą wydajność. Ta Ebook jest obowiązkową lekturą dla wszystkich programistów języka PHP. Język PHP właśnie się odradza — lepszy i silniejszy! Poznaj najnowsze elementy języka PHP, takie jak przestrzenie nazw, cechy, generatory i zamknięcia. Dowiedz się gdzie szukać gotowych komponentów oraz jak ich używać i tworzyć własne. Naucz się stosować najlepsze techniki zabezpieczania aplikacji, pracy z bazami danych, obsługi wyjątków i błędów. Naucz się technik wdrażania, dostrajania, testowania i profilowania aplikacji PHP przy użyciu odpowiednich narzędzi. Poznaj interpreter HHVM i język Hack Facebooka oraz dowiedz się, jaki wpływ mają na nowoczesny język PHP. Zbuduj lokalne środowisko programistyczne o podobnych cechach, jak serwer produkcyjny. Przekonaj się, jakie nowości kryje PHP! „W programowaniu pewne jest tylko to, że wszystko się zmienia. PHP także ulega zmianom, co wymusza modyfikowanie sposobu podejścia do tworzenia aplikacji przez programistów. Josh opisał narzędzia i pojęcia, które należy znać, aby pisać nowoczesne programy w języku PHP.” — Cal Evans Ebook porusza temat możliwości. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: najlepsze. Jeśli interesuje Cię: praktyki, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12363 osób
ISBN 978-83-283-1402-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: PHP. Nowe możliwości, najlepsze praktyki Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany