"Piekło kobiet" to zbiór felietonów, w których Boy-Żeleński włącza się do dyskusji na temat prawa kobiet do decydowania o własnym ciele, prawa do przerwania ciąży i tego, w którym momencie zaczyna się ochrona życia poczętego i jego prawo do opieki prawnej. Autor podaje dosadne przykłady, opisuje różne przypadki, a jego słowa i dzisiaj można odczytać j ako apel do rządzących o analizy zjawisk towarzyszących restrykcyjnym zapisom w ustawie o planowaniu rodziny - podziemia aborcyjnego czy rozwijającej się współcześnie turystyki aborcyjnej i aborcji farmakologicznej. "Piekło kobiet" to Ebook radykalna, odważna i bezwzględnie rozprawiająca się z obłudą. Pomimo upływu kilku dziesięcioleci Ebook wciąż aktualna, nadal dotykająca problemu społecznie bolesnego, bo prawo do życia i dzisiaj nie daje żadnych gwarancji życia godnego. Ebook porusza temat Piekło. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: kobiet.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Esej

Ebook Półksiężyc i gwiazda czerwona
Ebook Pochwała niepokory
Ebook Skandale Polskie
Ebook Listy z serca Afryki
Ebook Wspominając błogosławioną Mękę
Ebook Nowa sztuka pisania komedii w dzisiejszych czasach przedstawiona Akademii w Madrycie

ISBN 978-8-3638-7900-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Piekło kobiet Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany