Autor: Brian Greene, Luty 2018 , 594 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6004 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet. Do końca dnia (31.10.2020) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook Greenea jest dla teorii strun tym, czym dzieło Stephena Hawkinga było dla czarnych dziur. New York Times Brian Greene, wybitny specjalista od teorii strun, odkrywa przed nami, warstwa po warstwie, kolejne tajemnice i pokazuje jedenastowymiarowy Wszechświat, w którym tkanka przestrzeni sama się rozdziera i scala, a cała materia od najmniejszych kwarków po gigantyczne supernowe powstaje w wyniku drgań mikroskopijnie małych pętli energii. Piękno Wszechświata przybliża nam jedne z najbardziej skomplikowanych pojęć w historii nauki i sprawia, że stają się niezwykle atrakcyjne. Ebook ta, jak żadna inna, pozwala nam zrozumieć, jak działa Wszechświat. Międzynarodowy bestseller, który stał się inspiracją do nakręcenia specjalnego odcinka programu popularnonaukowego Nova i pokazał nam zupełnie nowe oblicze Wszechświata "Pasjonująca podróż przez krainę wspaniałych widoków. Los Angeles Times Greene pisze potoczystym, poetyckim stylem. [\ Doskonale poradził sobie z zadaniem przetłumaczenia abstrakcyjnych matematycznych idei na język obrazów. The Washington Post Book World Metafory Greenea są nierzadko równie celne, co piękne. [\ Piękno Wszechświata to fascynująca Ebook. Discovery Magazine Teoria strun jest najciekawszą ideą, jaka pojawiła się w fzyce od czasu, gdy Stephen Hawking zajrzał do czarnej dziury. [\ Greene wyjaśnia ją w sposób zrozumiały dla każdego. San Francisco Chronicle Niezwykle ważna Ebook. [\ Piękno Wszechświata przedstawia idee i cele a także niektóre sylwetki twórców teorii strun przejrzyście i z wdziękiem. Scientific American Ebook porusza temat Piękno. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wszechświata. Jeśli interesuje Cię: Superstruny, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: ukryte w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wymiary. Jeśli szukasz ebooków o: poszukiwanie, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat teorii.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6004 osób
ISBN 9788381163361. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Piękno wszechświata. Superstruny, ukryte wymiary i poszukiwanie teorii ostatecznej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany