Autor: Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, Dorota Talarska, Grudzień 2021 , 392 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9161 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PSYCHOSKOK [literatura do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

II uaktualnione wydanie publikacji, która zyskała uznanie wielu Czytelników. Ogromnym atutem książki jest sposób prezentowania wiedzy zwięzła forma, syntetyczne omówienie postępowania pielęgniarskiego w poszczególnych jednostkach chorobowych z uwzględnieniem najważniejszych problemów pielęgnacyjnych. Ebook jest adresowana przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo i pielęgniarek pra cujących na oddziałach internistycznych, a także przygotowujących się do egzaminów w ramach kształcenia podyplomowego. Może być również pomocna dla osób sprawujących profesjonalną opiekę, np. dla pracowników socjalnych lub asystentek osób przewlekle chorych. W książce omówiono: Zagadnienia ogólne: - Reakcje pacjenta wynikające z hospitalizacji - Praktyczne aspekty komunikacji pielęgniarka pacjent - Badanie podmiotowe i przedmiotowe - Teoretyczne podstawy procesu pielęgnowania - Dokumentacja procesu pielęgnowania pacjenta leczonego zachowawczo - Metody i techniki stosowane podczas edukacji pacjentów Zagadnienia szczegółowe: - Opieka pielęgniarska nad osobami: z chorobami układów krążenia, oddechowego, pokarmowego, krwiotwórczego, moczowego, układu wewnątrzwydzielniczego, z niewydolnością nerek, z cukrzycą, z chorobami tkanki łącznej oraz zakaźnymi, po przeszczepach, - Usprawnianie pacjentów w wybranych schorzeniach internistycznych - Czynniki szkodliwe, uciążliwe i niebezpieczne w środowisku pracy pielęgniarki internistycznej Ebook porusza temat Pielęgniarstwo. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: internistyczne.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9161 osób
ISBN 978-8-3200-5391-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pielęgniarstwo internistyczne Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany