Autor: Stryczek Jacek, Październik 2020 , 232 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5191 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki We Need Ya / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zostań milionerem i zachowaj pion! Pieniądze gorący temat. Ludzie ich pożądają, zazdroszczą, skąpią i pławią się w nich. By je zdobyć, poświęcają znaczną część swojego życia. Ks. Jacek Stryczek filantrop, prezes Stowarzyszenia WIOSNA i promotor biznesu odpowiedzialnego społecznie na nowo opowiada o znaczeniu pieniędzy. Rozprawia się ze stereotypami na ich temat, tłumaczy, czym różni się ubóst wo od biedy i radzi, jak się dorobić. Stawia tezę, że chrześcijanin powinien się bogacić i opisuje, jak tego dokonać. Wszystko praktycznie i w świetle Ewangelii. Oto rewolucyjny przewodnik po tak ważnej sferze życia, jaką są pieniądze. Dlaczego czujemy potrzebę, żeby usprawiedliwiać się przed innymi z tego, że dobrze zarabiamy? Dlaczego jeśli ktoś kupi sobie nowiutki samochód, z którego jest dumny, to koniecznie musi zacząć od opowieści o przybrudzonej tapicerce? Pieniądze. W świetle Ewangelii to absolutnie nowatorski przewodnik po życiu i poradnik biznesowy: - jest analizą polskich stereotypów dotyczących pieniędzy; - pokazuje PRL-owski klincz dwóch sposobów myślenia: Jezus kazał kochać biednych, a Marks nienawidzić bogatych; - diagnozuje źródła polskiej biedy oraz wskazuje różnicę miedzy biedą a ubóstwem; - analizuje znaczenie pieniędzy w świetle Ewangelii i pokazuje, jak wielkie znaczenie miały one dla Jezusa; - porządkuje fundamentalne zasady zdobywania pracy i bogacenia się; - wskazuje również praktyczne kroki w drodze do stania się milionerem. Ebook porusza temat Pieniądze. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: świetle. Jeśli interesuje Cię: Ewangelii, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: opowieść w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to biedzie. Jeśli szukasz ebooków o: zarabianiu, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5191 osób
ISBN 978-8-3080-5526-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany