Autor: Mariola Chomczyńska-Rubacha, Marzec 2020 , 224 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 639 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    Premiera nowej powieści Jørna Liera Horsta! / Ebooki do -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Synteza dotychczasowych badań nad płcią podejmująca zagadnienia istotne z perspektywy zrozumienia jej społecznych i pedagogicznych kontekstów. Ebook: ukazuje relacje między teoriami płciowości, tożsamością płciową oraz światem, w którym żyją dziewczęta/kobiety i chłopcy/mężczyźni; analizuje skutki tzw. praktyk rodzajowych dla rozwoju ludzi poddanych, głównie formalnym, oddziaływaniom edukacyjnym; przedstawia scenariusze rozwojowe uczniów i uczennic w zależności od różnych konfiguracji wpływów rodzajowych; omawia funkcję edukacji w kulturowym wytwarzaniu znaczeń związanych z płcią. Ebook dla studentów pedagogiki, psychologii, socjologii i kulturoznawstwa oraz dla pracowników naukowych z dziedziny nauk społecznych i humanistycznych. Ebook porusza temat szkoła. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: edukacji. Jeśli interesuje Cię: rodzajowej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pedagogiki w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to rodzaju.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 639 osób
ISBN 978-83-012-0661-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Płeć i szkoła. Od edukacji rodzajowej do pedagogiki rodzaju Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany