Autor: Maria Langer, Maj 2009 , 752 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12061 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Python. Automatyzacja zadań. Jak efektywnie pracować z danymi, arkuszami Excela, raportami i e-mailami. Wydanie II. Do końca dnia (03.12.2021) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Błyskawiczny kurs obsługi niesamowitego systemu operacyjnego Jak zarządzać plikami i katalogami? W jaki sposób wykorzystywać Findera? Jak dostosować system do swoich potrzeb? W jaki sposób podłączyć komputer do internetu? Najnowsza wersja systemu operacyjnego Mac OS X, nosząca nazwę Leopard, znów wyzna cza standardy w zakresie graficznych interfejsów użytkownika oraz jakości i wygody obsługi. Filozofia korzystania z systemu Mac OS od dawna była źródłem inspiracji dla autorów innych rozwiązań. Leopard oferuje to, co najlepsze, z poprzednich wersji Mac OS X, a dodatkowo wiele nowych funkcji, dzięki którym praca z nim staje się jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza. Nowy moduł Finder, przekonstruowana wyszukiwarka Spotlight, aplikacja Time Machine - to tylko niektóre z udoskonaleń, jakie czekają na użytkowników Leoparda. Ebook "Po prostu Mac OS X 10.5 Leopard PL" to podręcznik, dzięki któremu ujarzmisz kolejnego dzikiego kota spod znaku jabłka. Dowiesz się, jak zainstalować system, korzystać z jego podstawowych elementów - biurka, Docka, Findera, Spotlight, menu systemowego - i zarządzać plikami oraz katalogami. Poznasz programy dołączone do Mac OS X, nauczysz się dostosowywać system do swoich potrzeb, korzystać z przeglądarki Safari, programu Mail oraz widgetów. Przeczytasz także o aplikacji Time Machine, pracy w sieci, odtwarzaniu plików multimedialnych i wielu innych zadaniach, jakie możesz zrealizować za pomocą Twojego Maca i systemu Leopard. Co najważniejsze, każde z zagadnień jest przedstawione w postaci bogato ilustrowanej sekwencji czynności. Dzięki temu szybko je opanujesz i będziesz mógł zająć się pracą oraz zabawą z Leopardem. Instalacja systemu Korzystanie z klawiatury i myszy Dock, Finder i Spotlight Zarządzanie katalogami Narzędzia do zarządzania dyskami Nagrywanie płyt CD i DVD Wykorzystywanie wszystkich możliwości Findera Edycja tekstów w programie TextEdit Odtwarzanie muzyki i filmów Dashboard Drukowanie i faksowanie Zarządzanie czcionkami Praca w sieci Przeglądanie stron WWW i korzystanie z poczty elektronicznej Preferencje systemowe Instalacja systemu Windows za pomocą modułu BootCamp Poznaj system Leopard - kota zaskakująco łatwego w tresurze! Ebook porusza temat prostu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Leopard.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -70%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12061 osób
ISBN 978-83-246-1591-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Po prostu Mac OS X 10.5 Leopard PL Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany