Autor: Piotr Czarny, Maj 2008 , 256 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2586 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki NOWOŚCI [wyd. Kobiece]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Popraw wydajność systemu operacyjnego Jak zoptymalizować wyświetlanie obrazu na monitorze? W jaki sposób usprawnić operacje na plikach i folderach? Jak usunąć skutki awarii systemu? System operacyjny Windows Vista PL nadaje się do użytkowania natychmiast po zainstalowaniu. Jednak domyślny układ parametrów Windows, przygotowan y z myślą o przeciętnym użytkowniku, rzadko odpowiada rzeczywistym potrzebom osób pracujących z komputerem. Na szczęście Vista posiada duże możliwości w zakresie dostrojenia się do oczekiwań użytkownika i dopasowania do wymagań sprzętowych komputera, na którym jest uruchamiana. Znajomość metod konfiguracji i optymalizacji tego systemu operacyjnego pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności. Ten podręcznik podejmuje wszystkie zagadnienia związane z konfiguracją i optymalizacją Windows Visty. Czytając go, dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć szybkość, stabilność i bezpieczeństwo systemu poprzez odpowiedni dobór parametrów wyświetlania oraz obsługi plików i folderów, ograniczenie ilości automatycznie uruchamianych programów, zainstalowanie właściwych sterowników i regularne aktualizacje. Nauczysz się optymalizować konfigurację połączenia internetowego, modyfikować rejestr systemowy i rozwiązywać problemy związane z uruchamianiem gier w środowisku Windows Vista. Znajdziesz tu również opisy programów diagnostycznych i sposoby przywracania systemu po awariach. Pozyskiwanie informacji o konfiguracji, wydajności i parametrach systemu Vista Personalizacja Visty Optymalizacja wyświetlania obrazu Dostosowanie Visty do potrzeb osób niepełnosprawnych Przyspieszanie wykonywania operacji dyskowych Ograniczanie liczby automatycznie uruchamianych aplikacji Instalowanie sterowników i aktualizacji Zabezpieczanie systemu przed wirusami i atakami z sieci Konfiguracja połączeń sieciowych Włączanie i wyłączanie usług systemowych Przywracanie systemu po awarii Wyciśnij Vistę do maksimum. Ebook porusza temat prostu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: optymalizacja. Jeśli interesuje Cię: Windows, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -69%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2586 osób
ISBN 83-246-1566-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Po prostu optymalizacja Windows Vista PL Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany