Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!. Do końca dnia (22.10.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Hurtownie danych to zorientowane tematycznie, nieulotne, zróznicowane czasowo i zintegrowane bazy danych, majace słuzyc wspomaganiu procesu podejmowania decyzji w firmie. Ze wzgledu na ilosc przechowywanych danych i odrebne dziedziny zastosowan, zagadnienia projektowania, utrzymywania i rozbudowy hurtowni danych sa odmienne od tych stosowanych w transakcyjnych b azach danych. W ksiazce omówiono podstawowe zagadnienia dotyczace hurtowni danych, w tym zagadnienia dotyczace projektowania, ekstrakcji, transformacji, ładowania i odswiezania danych oraz przetwarzania i optymalizacji zapytan. Pokazano proces tworzenia przykładowej hurtowni danych z jednoczesnym omówieniem grupy narzedzi Business Intelligence w srodowisku Microsoft SQL Server 2008 R2, mianowicie Microsoft SQL Server Integration Services, Microsoft SQL Server Analysis Services oraz Microsoft SQL Server Reporting Services. Ebook porusza temat Podstawy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: hurtowni. Jeśli interesuje Cię: danych, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Wykład w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to ćwiczenia. Jeśli szukasz ebooków o: środowisku, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Server.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6907 osób
ISBN 9788394853181. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Podstawy hurtowni danych. Wykład i ćwiczenia w środowisku SQL Server 2008 R2 Business Intelligence Development Studio Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany