Autor: Maria Sokół, Wrzesień 2011 , 224 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14695 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Przeanalizujmy to razem [kursy BIG DATA -60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook aktualna dla Windows 7. Pobierz dodatkowe rozdziały do książki! » Weź byka za rogi - zacznij w końcu korzystać z komputera Mam komputer, czyli jak przełamać lęki i usiąść nad klawiaturą Jak rozmawiać z komputerem, czyli gdzie szukać potrzebnych przyci sków i poleceń Plotkuję w sieci, czyli do czego służą poczta elektroniczna i komunikator internetowy Obsługa komputera - rzecz dziś dziecinnie prosta, a zarazem niezwykle potrzebna - nadal wielu osobom sprawia pewne trudności. Największe z nich to niemożność przełamania lęku przed nieznanym i przekonanie o własnym antytalencie komputerowym. Żadna z tych obaw z pewnością nie znajduje pokrycia w rzeczywistości, ale wielu początkującym adeptom informatyki przyda się jasny, prosty, kompletny zestaw pierwszej pomocy, pozwalający opanować podstawowe działania w najczęściej używanych programach komputerowych. W tym przewodniku znajdą oni odpowiedzi na wszystkie te pytania, które wstydzą się zadać zaawansowanym użytkownikom komputerów. Ebook "Podstawy obsługi komputera. Ilustrowany przewodnik. Wydanie III ", autorstwa znakomitej autorki, od wielu lat zajmującej się popularyzowaniem wiedzy informatycznej, omawia zagadnienia dotyczące sprzętu komputerowego, możliwości komunikowania się z komputerem i zasady jego użytkowania. Znajdziesz w niej również wskazówki odnoszące się do kwestii bezpieczeństwa (w tym ochrony przed wirusami) oraz korzystania z sieci WWW, poczty elektronicznej i komunikatorów internetowych. Szczegółowe ilustracje ułatwią Ci poruszanie się po oknach programów i kontrolowanie prawidłowości podejmowanych działań. Komputer i monitor oraz komputer przenośny Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi i system operacyjny Komunikacja z komputerem - klawiatura i mysz Pulpit, pasek zadań i menu Start Dyski, pliki, foldery i programy Odtwarzanie płyt kompaktowych i kopiowanie ścieżek dźwiękowych Biblioteka multimediów Zapora sieciowa, uaktualnianie systemu, ochrona przed wirusami Defragmentacja dysków i kopia zapasowa Przeglądanie, zapisywanie i drukowanie stron WWW Poczta e-mail i program pocztowy Wysyłanie i odbieranie e-maili, obsługa załączników Kontakty systemu Windows, Gadu-Gadu, wyszukiwarki I Ty potrzebujesz komputera! Nawet jeśli jeszcze o tym nie wiesz! Ebook porusza temat Podstawy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: obsługi. Jeśli interesuje Cię: komputera, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Ilustrowany w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to przewodnik. Jeśli szukasz ebooków o: Wydanie, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 14695 osób
ISBN 978-83-246-2678-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Podstawy obsługi komputera. Ilustrowany przewodnik. Wydanie III Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany