Autor: Bogdan Gajos, Styczeń 2008 , 43 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3811 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Urodziny K.N.Haner ~ Promocja!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W realizacji unijnej pomocy finansowej, szczególnie w zakresie projektów inwestycyjnych, dużą rolę odgrywają jednostki samorządu terytorialnego. Przepisy unijne bardzo ogólnie, ale równocześnie jednoznacznie, określają zasady rachunkowości projektu, m.in. także zasady wyodrębnienia i udokumentowania wydatków. Dla prawidłowego rozliczenia finansowego projektów inwestycyjnych z udziałem dofinan sowania środków unijnych niezbędne jest właściwe określenie, powiązanie tych ogólnych wymogów unijnych z przepisami krajowymi. W publikacji między innymi: szczegółowe omówienie wymogów Komisji Europejskiej dotyczące rachunkowości projektu, najważniejsze zasady rachunkowości wraz z komentarzem eksperta, zasady prowadzenia ewidencji analitycznej i jej powiązanie z kontami syntetycznymi projektu, kontrole, audyt, ewaluacja i rozliczenia końcowe projektu. Ebook porusza temat Polityka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: rachunkowości. Jeśli interesuje Cię: projektów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: dofinansowanych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3811 osób
ISBN 978-83-255-0105-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Polityka rachunkowości projektów dofinansowanych z UE Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany