Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Krytyki Politycznej [-45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jest to pierwsza w Polsce publikacja przedstawiająca praktyczne aspekty badań naukowych prowadzonych nad polityką pieniężna w banku centralnym. W książce ograniczono, w stosunku do artykułów źródłowych, stronę formalną, tak by stała się bardziej przystępna dla czytelnika. Ebook zawiera zarówno szeroki przegląd metod badawczych, jak i tematów związanych z prowadzeniem polityki pieniężnej w Pol sce w okresie transformacji (ze szczególnym uwzględnieniem lat 2003-2010). Autor udziela odpowiedzi na sześć pytań. o Jak skutecznie zakończyć proces dezinflacji? o Czy zbyt niska inflacja może szkodzić polskiej gospodarce? o Czy rozwój rynku kredytów walutowych uniemożliwia NBP kontrolę kreacji kredytu? o Jaki wpływ na polska gospodarkę miało załamanie akcji kredytowej podczas kryzysu finansowego 2007-2009? o Czy NBP powinien publikować ścieżkę przyszłych stóp procentowych? o Czy przystąpienie Polski do strefy euro może spowodować niestabilny boom i jak się przed nim uchronić? Ebook dr Michała Brzoza-Brzeziny ma bardzo atrakcyjną formę, przede wszystkim dlatego, że w centrum rozważań nie znajdują się wykorzystywane metody badawcze, lecz dyskusja wokół uzyskanych wyników. Autor rzetelnie informuje czytelnika o przyjmowanych w modelach założeniach, które każą patrzeć na wyniki badań z pewną ostrożnością. W książce, z pozoru odległe zagadnienia przeplatają się i łączą w opis kompleksowych uwarunkowań towarzyszących prowadzeniu polityki pieniężnej. Ebook porusza temat Polska. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: polityka. Jeśli interesuje Cię: pieniężna, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Badanie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to teoretyczne. Jeśli szukasz ebooków o: empiryczne, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -17%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-255-2631-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Polska polityka pieniężna Badanie teoretyczne i empiryczne Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany