Autor: O-press, Czerwiec 2012 , 0 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3063 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Książkowe zimowisko!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Na Najpiękniejsze kolędy śpiewane składają się opracowania jedenastu kolęd.Wersja rozszerzona zawiera teksty wraz z zapisem nutowym oraz akordami. Ebook dodatkowo wzbogacona została plikami muzycznymi z instrumentalno-wokalnymi wesjami wszystkich zaprezentowanych kolęd.Śpiewnik dzięki swej przejrzystej budowie, dodanymi multimediami oraz prostymi opracowaniami, stanowi ciekawą p ozycję również dla osób grających na instrumentach muzycznych, pragnących umilić czas innym w tym wyjątkowym, zimowym okresie. Ebook porusza temat Polskie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: kolędy. Jeśli interesuje Cię: śpiewane, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3063 osób

Inne ebooki w kategorii Śpiewniki


ISBN 9788377723548. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Polskie kolędy śpiewane Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany